Маріупольська прокуратура може випустити на волю бойовика "ДНР"

Дата публікації
Перегляди
7688
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Маріупольська прокуратура може випустити на волю бойовика "ДНР"

Фото: 24 канал

Активісти пікетували під прокуратурою.

У Маріуполі біля будівлі обласної прокуратури з гаслами "Прокурор - адвокат сепара" зібралося близько ста мітингувальників. Люди обурені рішенням випустити на волю затриманих сепаратистів, повідомляє ТСН.

Проти прокурора пікетували активісти, волонтери та учасники АТО. Прокурор два днів тому на судовому засіданні у Добропіллі виступив за звільнення від кримінальної відповідальності бойовика "ДНР" Олександр Ігнатішин з позивним "Ашот".

"Перший раз бачу, де прокурор і адвокат, обидва захищають сепаратіста, який не заперечував, що був з автоматом", - каже активіст Микола Стрипоченко. 

Він був учансиком розвідувального батальйону "Грім" незаконних військових формувань. У прокуратурі кажуть, що він потрапив, під програму "на тебе чекають вдома". Вона діє на тих, хто не брав участь у вбивствах, катуваннях, добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності та співпрацює з правоохоронцями.

"Бойовик, який здався і надав докази щодо інших учасників, для держави це вигідніше, ніж просто запровадити його за грати", - каже начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ Сергій Заяц.

До обласної прокуратури мітингувати, приїхали не тільки місцеві, деякі активісти долали десятки кілометрів. Вони вимагали справедливого покарання для сепаратиста, який воював на боці так зв "ДНР" та хизувався цим у соціальних мережах.
 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7688
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація