Марш вишиванок у Львові: сотні хлопців і дівчат урочисто вшанували дивізію СС "Галичина"

Напередодні параду стало відомо про можливі провокації, проте хода відбулась без заворушень.

У четвер, 28 квітня, у Львові відбувся марш вишиванок на честь створення дивізії СС "Галичина", йдеться у сюжеті ТСН.День.

Близько двох сотень хлопців та дівчат із націоналістичних організацій, вдягнені у вишиванки та камуфляж, пройшли від пам'ятника Степану Бандері до Кобзаря, вигукуючи патріотичні гасла: Дивізія "Галичина" – герої України", "Наша земля – наші герої", "Кому належить Україна – українцям, кому належить Львів – патріотам", "Хто ми? Українці! Чого ми хочемо? Влади!". У руках учасники маршу несли символіку дивізії.

Біля пам'ятника жертв комуністичних репресій учасники ходи вшанували усіх українців, які загинули від рук режиму, а під кінець маршу троє учасників запалили фаєри.

Також на заході був присутній воїн дивізії СС "Галичина" Іван Мамчур.

Водночас громадські активісти, які прийшли подивитись на марш вишиванок, вважають, що захід є провокативним, адже звитяги дивізії СС "Галичина" історики трактують неоднозначно.

Зазначимо, перед проведенням маршу з'явилася інформація, що можливі провокації, проте все відбулось мирно.

У Львові відбувся марш вишиванок на честь створення дивізії СС "Галичина"

Попри інформацію про можливі провокації усе відбулось мирно. Близько двох сотень хлопців та дівчат із націоналістичних організацій пройшли від пам'ятника Бандері до Кобзаря, вигукуючи патріотичні гасла. У руках учасники маршу несли символіку дивізії. Біля пам'ятника жертв комуністичних репресій вони вшанували усіх українців, які загинули від рук "режиму". Під кінець маршу троє учасників запалили фаєри.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: