Мати Оксани Макар вважає, що справа доньки допоможе карати покидьків

Дата публікації
Перегляди
5195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати Оксани Макар вважає, що справа доньки допоможе карати покидьків

Тетяна Суровицька вважає, що НП може допомогти країні

Тетяна Суровицька впевнена, що реакція суспільства на НП допоможе ліквідувати корупцію в країні.

Мама померлої Оксани Макар - Тетяна Суровицька - вважає, що інцидент, який стався з її донькою, може допомогти нашій країні.

"Так, моя донька померла. Але вона стала поштовхом для України! Сподіваюся, що тепер хоча б половина покидьків, які роблять жахливі та шокуючі речі, будуть покарані і не зможуть відкупитися. Про Оксану говорила і говорить вся країна, люди піднялися! Це знак!", - розповіла "Сегодня" Тетяна.

Насправді даний випадок за фактом є безпрецедентним, оскільки так активно українці, мабуть, нікого і ніколи раніше не рятували. Люди перерахували на лікування дівчини близько мільйона гривень, масово здавали кров, приносили квіти та ікони, в Миколаєві була проведена серія мітингів на підтримку Макар. Під свій контроль ситуацію взяла глава комітету ВР з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва, лікування повністю оплатив благодійний Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України", лікарем-куратором був кращий опіковий спеціаліст країни Еміль Фісталь, справа перебуває на олівці у президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, вчора в Донецькому опіковому центрі померла жертва ґвалтівників, 18-річна Оксана Макар. У неї розвинулася легенева кровотеча. Її вдалося зупинити, але не витримало і зупинилося серце.

Як повідомлялося раніше, в Миколаєві троє чоловіків познайомилися з Оксаною Макар 9 березня, запросили її до одного з них додому. За даними міліції, Оксану троє по черзі зґвалтували, намагалися задушити, а пізніше винесли на будівництво, де кинули в багаття і пішли. Всі троє підозрюваних у даній справі затримані. Зараз вони знаходяться в СІЗО. Вони визнали провину. Якщо раніше підозрюваним ставили "Замах на вбивство", то тепер - "Вбивство з особливою жорстокістю групою осіб" (карається в'язницею від 10 років до довічного. - ред.).

Нагадаємо, Оксану Макар поховають завтра в рідному селищі Красний Луч Миколаївської області.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація