"Честь маю": Аваков написав заяву про відставку

"Честь маю": Аваков написав заяву про відставку

Фото: УНІАН

Аваков подав у відставку 13 липня.

Голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков 13 липня подав у відставку. Аваков написав відповідну заяву про звільнення і подякував команді за роботу.

Про це йдеться на сайті МВС.

"Відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» подав заяву про відставку з посади Міністра внутрішніх справ. Дякую команді МВС за роки спільної праці.  Дякую кожному офіцеру, рядовому і службовцю. Маю честь!", - йдеться в заяві Авакова.

Фото: МВС

Нагадаємо, Арсен Аваков в ексклюзивному інтерв’ю в програмі "VIP з Наталією Мосейчук" на телеканалі 1+1 заявляв, що не має прем’єрських амбіцій і планів обійняти посаду голови українського уряду.

Як повідомлялося, торік улітку Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту включити до порядку денного сесії проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України.

Своєю чергою, президент Володимир Зеленський казав, що у разі, якщо роботою Авакова буде незадоволена велика частина депутатів, то питання про його відставку може розглядатися.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація