Мер Сум та Бродський у Facebook послали один одного "на хутір"

Дата публікації
Перегляди
3596
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Сум та Бродський у Facebook послали один одного "на хутір"

Михайло Бродський / Фото: УНІАН

Конфлікт стався через різкий коментар Мінаєвим запису Бродського про бюрократії на місцях.

Мер Сум Геннадій Мінаєв і урядовий уповноважений з дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський посварилися в соцмережі Facebook.

Конфлікт стався через різкий коментар Мінаєвим запису Бродського про бюрократії на місцях.

Бродський написав: "На жаль, місцеві органи продовжують придумувати нічим необґрунтовані довідки. Наприклад, днями отримав копію ветеринарної довідки з голограмою, яку вимагають в Тернополі. Її ціна - 20 грн. Такої довідки не повинно бути взагалі. І таких прикладів безліч... Тому ще раз звертаюся до всіх: мені потрібна інформація з регіонів - де (місто), які необґрунтовані довідки від вас вимагають... Надсилайте їх копії. Буду розбиратися".

"Михайло Юрійович, а не пішли б Ви ... на хутір метеликів ловити! Яке відношення має місцева влада до державної вертикальної структури?", - прокоментував запис Мінаєв.

Бродський не повірив своїм очам: "Схоже, хтось "лівий" створив сторінку "Геннадій Мінаєв" і "мочить"... Не вірю, що він міг таке написати. А якщо це справді він, значить – з’їхав з глузду", - написав він.

Проте сумський мер запевнив, що це саме він посилав: "Михайло Юрійович, я це, я. І таки напевно з'їхав. Як тут не з’їхати :(".

Тоді Бродський написав: "гена йди сам на хутір". Після чого виключив Мінаєва зі списку своїх друзів, про що сумський мер тут же радісно повідомив: "Схоже на те, що Михайло Юрійович Бродський видалив мене з своїх "друзів" на фейсбуці. Напевно, мій коментар з ветеринарної медицини не сподобався :)".

Нагадаємо, Мінаєв придбав популярність завдяки своєму суржику і частому вживанню лайки. Зокрема одного разу, виступаючи перед телекамерами, Мінаєв показав журналістам два документи і декілька разів промовив фразу, змішуючи українські та російські слова: "підпис здєсь і підпис здєсь". Мер говорив так швидко, що слова сприймалися як одне – "підписздєс". Вислів швидко здобув велику популярність серед користувачів Інтернету.

Читайте також:

Мер Сум заявив, що проект бюджету-2012 це "повний п..."

Бродський не повірив, що є українці, які працюють за 3,5 тис. гривень

Бродський обізвав Шустера "лайном"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3596
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація