Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Миколаїв простився з майором-героєм оборони донецького аеропорту

Офіцер був взірцем для наслідування та героїчно завершив свій життєвий шлях.

Одного із захисників донецького аеропорту сьогодні поховали в Миколаєві. Майор Євген Півень для своїх бойових побратимів став справжнім героєм, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Він мав піти на ротацію, але добровільно залишився з новоприбулими вояками, щоби допомогти зорганізувати ефективну оборону летовища.

Загинув від вибуху гранати під час штурму аеропорту бойовиками. Майор прикривав відхід своїх солдатів, урятувавши їм життя.

"Коли диверсійна група спробувала пройти на поверх – наштовхнулася на групу, де Євген Олексійович перебував. Зав'язався бій, осколками трохи поранило. В підсумку Євген Олексійович загинув, але загинув героїчно", - розповів заступник командира батальйону по роботі з особовим складом Ярослав Колашник.

ВідеоГероїчного захисника Донецького летовища поховали сьогодні у Миколаєві

Прощались із загиблим десантником у частині його рідної 79-тої окремої аеромобільної бригади. Там сьогодні оголосили жалобу.

"Якби всі були такими, як він, може голосно пролунає, але армія була б ідеальною. Ніколи не ховався ні за якими спинами, ніколи не ховався від важкої роботи", - сказав офіцер по роботі з особовим складом Олександр Погорілий.

Попрощатися з героєм прийшли не лише військові, а й пересічні миколаївці, вражені його історією.

Без батька залишися дві доньки.

Раніше на Запоріжжі поховали 55 бійців, які загинули в Іловайському котлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції