Миколаївські депутати заблокували вантажівки зі львівським сміттям

У місті обурились тим, що відходи зі Львівщини везтимуть до них.

Угода між міськими головами Миколаєва та Львова про вивезення сміття буквально підірвала Миколаїв, йдеться у ТСН.12:00.

Чотири вантажівки зі львівським сміттям нині заблоковано депутатами міськради. Вони не дають машинам розвантажитися та вимагають від мера скасувати рішення, бо Миколаївський полігон і без того вже на межі заповнення.

"Я розумію прекрасно, що у Львові є проблема, але не розумію як Миколаїв за тисячу кілометрів може йому вирішити проблему. Наш полігон не безмежний. Наповнення майже 90%. І, якщо у нас виникне проблема, ми не повеземо до Львова", - каже депутат Миколаївської міськради Олександр Омельчук.

Водночас, директор Миколаївкомунтрансу, який завідує полігоном, запевняє - ажіотаж навколо львівського сміття у Миколаєві штучний. Угоду укладено лише до кінця вересня. За цей період сюди перевезуть всього денну норму сміття Миколаєва.

"Приймається тільки сміття від таких самих громадян зі сміттєвих баків, як і в Миколаєві. Жодних інших шкідливих. Від чотирьох машин в день ємністю 50 кубів. До кінця місяця ми приймемо не більше однієї денної норми Миколаєва", - запевняє директор Миколаївкомунтрансу Юрій Мостовий.

Інформацію про те, що львівське сміття прийматиме Миколаїв, розповсюдив миколаївський міський голова Олександр Сенкевич.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: