Міліція кілька разів ловила Оксану Макар за проституцію - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міліція кілька разів ловила Оксану Макар за проституцію - ЗМІ

Макар не могла влаштуватися на роботу, бо в неї не було паспорта / Фото: novosti-n.mk.ua

Бабуся дівчини каже, що онука не могла влаштуватися на роботу, бо в неї не було паспорта.

Оксана Макар ходила на трасу заробляти проституцією. Жителі селища Луч Миколаївської області кажуть, що її кілька разів ловила міліція і приводила додому, пише Gazeta.ua.

"Оксана тут ні з ким зустрічатися не могла б, бо всі знали, як вона на трасу бігає заробляти. Міліція її добре знала, не раз додому приводили. Вона хотіла добре одягатися, фарбуватися, а на роботу не йшла. Правда, її би ніхто й не взяв. У селищі немає жодного підприємства. А в Миколаєві неповнолітніх брати не хочуть. От вона і вибрала найпростіший спосіб.

Бабця її, в якої вона жила, каже, що не знає, де вона гроші брала. Думаю, все вона знає. Тут її ніхто не вважає за святу, але тих виродків теж не виправдовують. Хай яка вона була, але палити живу людину — це знущання. Їх самих спалити треба", - каже сусідка Оксани, 27-річна Вікторія.

Бабуся Оксани Ніна Суровицька каже, що онука не могла влаштуватися на роботу, бо в неї не було паспорта.

"Паспорт у неї вкрали. У неї були кавалери з Миколаєва, Кривого Рогу. Вона казала, що той хлопець з Миколаєва вкрав її паспорт. Тому на роботу її ніде не брали. Не знаю, де вона гроші брала, подружки її пригощали", — сказала Суровицька.

Нагадаємо, 9 березня Євген Краснощок, 23 роки, разом із приятелями, 22-річним Артемом Поганесяном і на рік старшим Максимом Присяжнюком, зґвалтували 18-річну Оксану Макар.

Щоб та не заявила в міліцію, придушили її. Тіло загорнули в простирадло і віднесли на будмайданчик. Там кинули в яму зі сміттям і підпалили. В дівчини обгоріло 55% поверхні тіла, зварилися нирки, обгоріла печінка. Напівживу, її знайшов у ямі випадковий перехожий.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація