Мільйон на ремонт для мами Партнерський Матеріал

Мільйон на ремонт для мами

Мешканка столиці стала власницею першого мільйону від мережі торговельних центрів "Епіцентр" і планує витратити його на облаштування квартири для мами.

7 серпня Олена, юрист за професією, прийшла в “Епіцентр” на Григоренка. Вона вже декілька місяців робить ремонт у квартирі, яку придбала для своєї мами. Сама вона проживає на Софіївській Борщагівці, а тому вирішила мамі купити помешкання поруч. Мати - пенсіонерка, сьогодні проживає на території, непідконтрольній українському уряду. А тому бачаться рідні вкрай рідко. 

“Ми дуже сумуємо, адже знаходимось далеко одна від одної, бачимось раз у пів року. Хочу, щоб вона була ближче до мене. Тому купили для неї квартиру і робимо там ремонт”, - розповідає Олена. Ремонт - це стресовий процес, - продовжує вона, - інколи думаєш: “ну коли це все вже закінчиться... І тут такий неочікуваний сюрприз у мене”. 

Дружина брата Олени - дизайнер, а тому вона допомагає з вибором товарів для ремонту: радить ті чи інші будівельні матеріали, підказує правильний вибір кольору чи дизайну. Разом вони дуже часто відвідують Епіцентр і цей раз не став винятком. 

Це був вихідний день, тому вони вирішили прикупити деякі необхідні для ремонту товари. Цього разу скупились на досить невелику суму - взяли вентилятори, розетки та інші дрібниці. Брат з дружиною теж дещо купували для себе, а тому всі втрьох вирішили випробувати свою удачу. 

“Якщо мені випадає нагода взяти участь в акції, я завжди її використовую. Однак такий великий виграш вперше в моєму житті. І я дуже довго не могла в нього повірити. Зареєструвавши чек на сайті, барабан показав брату і дружині 100 грн, а мені мільйон”, - каже Олена. 

За її словами, квартиру для мами придбали поруч зі своєю, щоб мати можливість бачитись якомога більше. Ремонт квартири відбувався поетапно і сьогодні, так би мовити, перетнув екватор. Планувалось, що мама зможе переїхати до Нового року, але завдяки виграшу закінчити ремонт зможуть раніше. “За виграний мільйон зможемо повністю облаштувати квартиру меблями та технікою. І раніше запросити маму, щоб вона оселилася поруч”, - говорить Олена і додає, що мама давно очікувала на переїзд до дітей, адже зараз живе сама. 

Нагадаємо, мережа торговельних центрів "Епіцентр" вирішила в особливий спосіб відсвяткувати свій 18-ий день народження. Починаючи з 7 серпня покупці, які здійснили покупку в мережі “Епіцентр” на суму від 1500 грн з карткою "Вигода", отримують в чеку QR-код чи посилання на сторінку акції на сайті epicentrk.ua (або через SMS-повідомлення, якщо забирають товар інтернет-магазину на пункті самовивозу).

Зайшовши на сторінку акції, де чек вже буде автоматично зареєстрований, та натиснувши кнопку старт, учасник має шанс отримати 1 000 000, 50 000, 5 000 та інші суми балів  на картку "Вигода" (1 бал=1 грн, загальний подарунковий фонд акції становить 50 млн балів). 

“Велике дякую Епіцентру, що дає шанс виграти, отримати купу емоцій та вражень. Тепер зможемо закінчити ремонт швидше і всі наступні покупки будемо здійснювати тільки в Епіцентрі”, - зазначає володарка першого мільйону від мережі “Епіцентр”.

Опис спецпроєкту “Мільйон на День народження”

Мережа торговельних центрів "Епіцентр" вирішила в особливий спосіб відзначити свій 18-ий день народження. Ми віримо, що це особлива дата - перехід у нове доросле життя. І саме так, символічно, шанс на нові хороші зміни у житті ми хочемо подарувати нашим клієнтам. 

Ми будемо розповідати історії людей, які неочікувано для себе стали мільйонерами. Ми покажемо їхні емоції, їхні сподівання та очікування позитивних змін. Мільйон - це лише гроші, та вони здатні подарувати мрію. І ми ці мрії будемо здійснювати! 

Повʼязані теми:

Наступна публікація