Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерства оборони України та США підписали документ про напрями співробітництва

Серед іншого йшлося про стан та перспективи проведення в Україні оборонної реформи, а також підтримку з боку США в цьому.

Міністерства оборони України та Сполучених Штатів Америки підписали протокол про подальші напрями співробітництва.

Як повідомляє пресслужба українського відомства, 7 листопада в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України у Києві відбулися українсько-американські двосторонні оборонні консультації.

Українська делегація на чолі з заступницею міністра оборони України Аліною Фроловою обговорила з американськими колегами основні аспекти розвитку оборонного співробітництва між Україною та США. Серед іншого йшлося про стан та перспективи проведення в Україні оборонної реформи, а також підтримку з боку США в цьому.

Своєю чергою, американські колеги наголосили на підтримці територіальної цілісності та незалежності України, а також відзначили значні досягнення в реформуванні та посиленні спроможностей ЗСУ.

У підсумку сторони підписали протокол, який визначає подальші напрямки співробітництва між оборонними відомствами України та Сполучених Штатів Америки.

Як пише у твітері посольство США в Україні, заступниця помічника міністра оборони США Лора Купер зустрілась з міністром оборони України Андрієм Загороднюком. Зокрема, вона "запевнила у міцній підтримці Сполученими Штатами реформ України в галузі оборони та боротьби з корупцією заради безпечної, заможної, демократичної та вільної України".

Раніше міністр оборони України Андрій Загороднюк серед пріоритетів роботи відомства назвав зміну структури Міноборони та впровадження низки законодавчих ініціатив, як-от закон про військову поліцію. Увагу також зосереджено на приведення системи управління ЗСУ у відповідність до стандартів НАТО. 

Також Міністерство оборони України хоче професіоналізувати українську армію. "Наше завдання у перспективі – це все ж таки максимально фокусуватися на професійних військовослужбовцях, тих, які підписали контракт. Тому що зараз військова служба – це в першу чергу досвід та знання", – сказав Загороднюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції