Міноборони передумало допускати пресу на полігон на Херсонщині

Навчання розпочали раніше запланованого часу

З-під однієї з частин Херсонської зенітно-ракетної бригади журналісти мали виїхати сьогодні зранку на стрільби. Проте, військові змінили свої плани, виїхали о третій ночі. Навчання розпочалися раніше і їх вирішили зробити закритими для преси, йдеться в ТСН.12.00.

Імовірно після погроз Росії завдати удару по Україні у разі навчальних пусків ракет, які проводять українські військові. Україна попередила про стрільби авіаційні міжнародні організації. Утім, росіяни, які вважають повітряний простір поблизу Криму тільки своїм, напередодні обіцяли збивати ракети та атакувати пускові установки.

Навчання відбуваються у Херсонській області, у північній частині Чорного моря, на півострові Ягорлицький кут, там розташований військовий полігон. Межа східної частини цієї зони проходить за 27-30 км від північно-західного узбережжя Криму. А безпосередньо зона пусків за 90 кілометрів від території Криму. Це повністю виключає будь-яку загрозу для мешканців півострову.

МЗС вже направило до Росії ноту протесту та пообіцяло звернутися до міжнародної спільноти стосовно погроз Росії застосувати силу проти підрозділів української армії.

Тим часом навчання військових розпочалися. За словами начальника прес-центру повітряного командування "Південь" Володимира Крижанівського, кілька навчальних пусків ракет вже зробили. Натепер військові констатують, жодної реакції від Росії немає. Вони готові до будь-якого розвитку подій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: