МНС рапортує, що ситуація на дорогах нормальна і немає ніяких проблем

Дата публікації
Перегляди
2410
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МНС рапортує, що ситуація на дорогах нормальна і немає ніяких проблем

МНС задоволене своєю роботою з ліквідації наслідків стихії / Фото: прес-служба МНС

У міністерстві задоволені своє роботою з ліквідації наслідків стихії.

Перший заступник МНС України Віталій Бут вважає, що відомство спрацювало бездоганно під час ліквідації наслідків стихії на території країни.

"Я вважаю, що Міністерство надзвичайних ситуацій спрацювало бездоганно", - сказав він під час селекторної наради керівництва міністерства з керівниками регіональних підрозділів у вівторок у Києві.

Бут зазначив, що найбільш складна ситуація склалася на трасі Київ-Чоп. За його словами, головними причинами ускладнень в русі на трасі стало ненормальна кількість опадів, надзвичайно сильний ураганний вітер і масовий рух автомобільного транспорту в неділю.

При цьому Бут підкреслив, що українські рятувальники впоралися зі своїми завданнями за двоє діб, тоді як у європейських країнах для ліквідації більш простих ситуацій потрібно 3-5 діб.

У ході наради керівництво міністерства було проінформовано про те, що в більшості областей України ситуація з проїздом автомобільними дорогами нормальна і не зафіксовано жодних проблем.

Зокрема, у Закарпатській області проїзд на всіх гірських перевалах вже в нормі. Пропускна спроможність на дорозі Київ-Чоп у Львівській області також в нормі, при цьому ускладнений проїзд до 32 населених пунктів на території області.

У ході наради було відзначено, що в Сумській області в понеділок сформувався серйозний затор в пункті пропуску Бачівськ-Троєбортне на українсько-російському кордоні. Станом на вечір вівторка пункт пропуску вже функціонує нормально.

У Чернівецькій області відновлено рух на кордоні з Румунією, з нагромаджених там у заторі 180 автомобілів, залишилося 56.

Наступна публікація