Молодий прикордонник "підкинув" нареченій наркотики задля освідчення в коханні

Розіграш вдався та завершився щасливо – дівчина відповіла "так" на пропозицію одруження.

Прикордонники затримали двох українок на пункті пропуску "Ягодин" у Волинській області. Матір і донька нібито намагалися провезти на територію своєї країни з Польщі наркотики, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На чорний Volkswagen зреагував службовий собака. За кермом машини була Оксана Тичковська, поряд – її мама Тетяна. Прикордонники запросили жінок у спеціальний бокс для ретельного огляду автомобіля. Там із паливного баку дістали пакунок із невідомою речовиною, а в салоні знайшли підозрілі пігулки. Силовики почали говорити про психотропні речовини та строк покарання за це – від 3 до 6 років в'язниці.

ВідеоПрикордонник вирішив зробити коханій пропозицію, "підкинувши" їй наркотики

Щойно справа підійшла до затримання – двері ангара відчинилися і до боксу зайшов чоловік зі 101 трояндою та обручкою. Наречений Оксани, випускник академії держприкордонслужби Юрій пояснив, що ця півгодинна "спецоперація" є всього лиш розіграшем задля ефектного освідчення. "Я тебе люблю. Ти вийдеш за мене заміж?", - звернувся він до приголомшеної дівчини. "Так", - відповіла вона.

Вже після поцілунків та келиха шампанського наречена розповіла, що по-справжньому хвилюватися почала лишень тоді, коли заговорили про ув'язнення. "У мене уже все життя.. Думаю, які наркотики", - зізнається вона. Юрій зізнався, що йому "хотілося якогось екстріма", на що Оксана додала, що хотілося йому – не їй. Керівництво прикордонників повідомило, що про розіграш було в курсі та навіть допомагало, але на камеру коментувати цей випадок не хоче.

Фотогалерея На концерті Козловського глядач романтично освідчився своїй коханій (5 фото)

Наречені, мати та друзі, які й допомогли у жарті, після вже реального перетину кордону помчали додому. Із датою весілля поки що не визначились, але вже незабаром Юрій вирушить служити – охоронятиме кордон на Харківщині.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар