Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий Ан-132 тріумфально виступив на авіашоу в Ле-Бурже

Українська новинка вже зацікавила потенційних покупців.

У передмісті Парижа відкрилася найпрестижніша авіавиставка у світі – знамените авіашоу Ле-Бурже. Україна стала однією з небагатьох країн, яка представила цьогоріч новинку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Антонов" привіз на шоу літак Ан-132. Він зовсім новий, його спроектували за півтора року. Літак має нові канадські двигуни та американську авіоніку – з цим обладнанням на "Антонові" працюють уперше. Тож перед стартом було помітно хвилювання працівників підприємства.

ВідеоУкраїна представила літак Ан-132 на знаменитому авіашоу Ле Бурже

На Ле Бурже суворий регламент –пілотам українського Ан-132 дали усього чотири хвилини на політ. За цей час треба було показати маневренність літака, максимальне прискорення і навіть мінімальну швидкість. Із усім цим пілоти впоралися на відмінно, а також здійснили фірмовий "антонівський" захід на посадку – з крутим креном.

Представники Саудівської Аравії, котрі уважно спостерігали за літаком у небі, не стримували емоцій. "Дуже хороша демонстрація! Ми змогли побачили можливості літака, який знаходиться на дуже високому рівні", - зізнався директор аерокосмічного інституту Саудівської Аравії доктор Халід.

Фотогалерея "Антонов" відновив і здійняв у повітря єдиний в України важковаговик "Ан-22" (5 фото)

Президент державного підприємства Олександр Коцюба радіє, що все дійсно було чудово. "Сьогодні ми провели черговий раунд переговорів по серійному виробництву цього літака, і скоро дійдемо до того, що цей літак буде вироблятися серійно", - заявив він. Однак із ким ще, окрім саудитів, буде співпрацювати "Антонов", президент не розголошує: мовляв, уся інформація – вже після підписання контрактів.

День демонстраційних польотів для українських пілотів минув блискуче. Тепер черга за переговірниками. Контракти та угоди на авіасалоні зазвичай підписують у наступні дні.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції