МОН змінило правила вступу до вишів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 2019 року буде збільшена кількість пільг для учасників бойових дій.

МОН затвердило нові норми вступу на бакалаврат та магістратуру до вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Так, тепер можна буде подавати сертифікати ЗНО попередніх років. Відтепер для вступу на бакалаврат прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 років, крім оцінок з іноземних мов. Для мов будуть діяти лише сертифікати 2018 та 2019 років.

Аби абітурієнти мали можливість складати творчі конкурси в кількох університетах, дату їх проведення перенесли. Вступники складатимуть конкурсні іспити до початку прийому документів – з 1 до 10 липня.

Кількість заявок, які можна подати для вступу на бакалаврат, залишилась незмінною: на бюджет – максимум 7 заяв на 4 спеціальності.

Правила вступу до вишів
Міністерство освіти і науки України

Від 2019 року почне працювати механізм першочергового зарахування вступників у медичні та педагогічні виші, які готові після закінчення навчання працювати у сільській місцевості.

Вступники укладатимуть угоду про відпрацювання не менш як на 3 роки в селі або селищі міського типу.

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів почнеться 1 липня, а прийом заяв та документів – 10 липня. Закінчується подання заяв о 18:00 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО. Особи, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, мають подати заяви до 18:00 16 липня.

Також у відомстві розповіли, що від 2019 року буде збільшена кількість пільг для учасників бойових дій.

Нагадаємо, Рада підвищила студентам іменні стипендії. Стипендії парламенту призначають за успіхи в навчанні та суспільно-громадську роботу.

ВідеоВикладачам університетів підвищать зарплати – економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 27, 88 грн, а євро – 31, 62 грн. З наступного року уряд підніме зарплатню викладачам університетів на 20%. У Державній Міграційній службі повідомили, скільки українців відмовилися від паперових паспортів.

Викладачам університетів підвищать зарплати – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції