МОЗ оновило перелік карантинних зон: лише одна область "жовта"

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МОЗ оновило перелік карантинних зон: лише одна область "жовта"

Фото: Associated Press

"Червоні" 9 регіонів, а "помаранчевих" - 15.

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: "жовтою" залишилася лише одна область - Херсонська. 

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 24 березня. 

Натомість на "червоному" рівні досі перебувають дев'ять регіонів: Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Одеська, Сумська, Чернівецька області. 

Утім, на межі потрапляння до рівня, де діють найсуворіші обмеження, опинилися ще три області. Там перевищені показники госпіталізацій (норма 60 на 100 тисяч населення) та коефіцієнт виявлення випадків. У Миколаївській області показник госпіталізацій становить 104,7, а завантаженість ліжок з киснем 66,3%. У Тернопільській і Черкаській областях рівень госпіталіацій 63,6 і 64,6 відповідно, а коефіцієнт виявлення випадків -20,5% і 21,4%. До слова, норма - 20%.

Слід зауважити, що "червона" зона вводиться, коли в регіоні протягом трьох днів перевищені два або більше показників за COVID-19.

На "помаранчевому" рівні 15 регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 24 березня зафіксовано 14 174 нових випадки коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померли 342 людини, ще 7 386 одужали. Було проведено 126 948 тестів.

 Від коронавірусу померла рекордна кількість осіб за весь час пандемії - 342. Варто зазначити, що найбільше летальних випадків станом на 24 березня зафіксували у Києві - 49 (рекорд для столиці), Одеській області - 28 та Закарпатській - 27. 

Коронавірус в Україні: кількість смертей невпинно зростає – від ускладнень померли 342 людини

Коронавірус в Україні: кількість смертей невпинно зростає – від ускладнень померли 342 людини

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація