Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ розширив перелік безкоштовних ліків для українців

До списку додали 22 препарати.

В Україні стане більше безкоштовних ліків. Про це й своєму Facebook написала виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Новий перелік препаратів, які можна отримати за програмою “Доступні ліки", затверджено. За програмою, пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом другого типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. Ці хвороби було обрано, бо саме вони найбільше вбивають українців.

Наразі до списку внесено 261 препарат, 59 із яких можна отримати в аптеках безкоштовно. У новому списку буде на 22 препарати більше, із яких 12 безоплатні. Ознайомитись з переліком безкоштовних ліків можна на сайті Міністерства охорони здоров'я. Для отримання слід мати правильно виписаний рецепт та звернутися до аптеки з позначкою "Доступні ліки".

ВідеоСупрун розвіяла міф щодо необхідності оперувати грижі

Не вщухають суперечки навколо поста Уляни Супрун. Вона написала, що лише одна з 3 гриж дисків хребта потребує операції, а решта - розсмоктуються. Ці дані базуються на дослідженнях у закордонних клініках. Тоді як в Україні популярною практикою залишається видалення грижі. То яким же є сучасне лікування, і за яких умов грижі таки розсмоктуються – далі у сюжеті.

Супрун розвіяла міф щодо необхідності оперувати грижі

Залиште свій коментар

Вибір редакції