На даху висотки у Києві зводять церкву з золотими куполами

Дата публікації
Перегляди
3249
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На даху висотки у Києві зводять церкву з золотими куполами

Архітектурі оболонських висоток додали унікальності. Ілюстрація

Господаря унікальної споруди знайти не вдалося, та ходять чутки, ніби хтось будує собі капличку.

У Києві на даху висотки на Оболоні зводять справжнісіньку церкву. Будівництво тривало два роки, доки почали перекривати золоті куполи, і мешканці нарешті зрозуміли, що саме височіє над їх квартирами.

ТСН спробувала з'ясувати, хто виявився настільки набожним. Однак господаря в унікальної споруди наче й не було. А на на екскурсію знімальну групу не пустила консьєржка.

Зазначимо, що Оболонська набережна у столиці - один із найдорожчих районів. Попри те, що це не історична частина міста, церков тут скоро стане більше, ніж у центрі. Втім, щоб церкву будували на даху - таке в Україні вперше.

Мешканці будинку засвідчують, що будівництво досі триває, та обурюються з того приводу, що їх ніхто не спитав, перш ніж зводити храм на даху їх висотки.

Насилу від консьєржки таки вдалося дещо дізнатися. "Там людина для себе якусь капличку робить, а щоб церква тут була, ще ніхто тут не казав", - запевнила жіночка.

Господар "піднебесної" квартири за полишеним номером ТСН досі не передзвонив, керівник ЖЕКу також не поспішає коментувати ситуацію.

Тим часом серед мешканців будинку ходять чутки, ніби рідкісну споруду для себе зводить якийсь батюшка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3249
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація