На Дніпропетровщині викрили міжнародний канал торгівлі людьми

Зловмисники також займалися незаконним збутом зброї.

У Дніпропетровській області зловмисники переправляли самотніх або малозабезпечених дівчат та жінок із Запоріжжя та Дніпропетровщини у сексуальне рабство в Росію.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області. 

"У ніч з 28 на 29 листопада 2017 року на перетині державного кордону України «Гоптівка» поліція затримала 2-х жінок. Дві жительки Дніпропетровської області  намагалися переправити в Російську Федерацію для роботи повіями 2-х дівчат. Оперативним шляхом співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області встановили ще 9 українок, які могли стати потенційними жертвами злочинної групи. Всіх жінок зловмисниці знаходили за оголошеннями про роботу, розміщеними в мережі Інтернет", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Канал торгівлі людьми на Дніпропетровщині
ГУ НП в Дніпропетровській області
Канал торгівлі людьми на Дніпропетровщині

Зазначається, що оголошення в інтернеті пропонували роботу офіціантками, автомийницями, посудомийницями, однак по факту відбувалося зовсім інше. Проте це не єдина незаконна діяльність зловмисниць. Поліція зафіксувала факт незаконного обігу зброї.

"Протягом документування діяльності злочинної групи поліцейські викрили причетність організаторки до злочинів в сфері незаконного обігу зброї. В її машині було виявлено та вилучено 6 тротилових шашок, гранату Ф-1, запал, димову шашку, сигнальні ракети та 294 патрони до автомату Калашникова", - додають у прес-службі ГУ НП.

Канал торгівлі людьми на Дніпропетровщині
Канал торгівлі людьми на Дніпропетровщині

Наразі співробітники поліції вживають заходів для встановлення осіб інших постраждалих жінок та найшвидшого повернення їх на територію України із сусідньої Росії.

ВідеоУ Миколаєві учитель-хореограф відправляв дівчат у сексуальне рабство за кордон

Нагадаємо, раніше невідомі облаштували схованку із зброєю та боєприпасами в одній із недобудов Дніпра.  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції