На Донбасі СБУ затримала групу інформаторів "ДНР"

На Донбасі СБУ затримала групу інформаторів "ДНР"

На Донбасі СБУ затримала групу інформаторів "ДНР"

Фото: Прес-служба СБУ

Керував бандформуванням 38-річний громадянин Росії з позивним "Ефенді".

У Донецькій області у Красногорівці співробітники Служби безпеки України затримали агентурну мережу терористів.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Зазначається, що за завданням свого куратора з т.зв. "ДНР" зловмисники збирали інформацію про склад, озброєння та пересування українських підрозділів у районі проведення антитерористичної операції.

"Дані зловмисники передавали за допомогою мобільного зв'язку або через Інтернет, використовуючи заходи конспірації. Зібрані відомості використовувались терористами для диверсій та обстрілів позицій ЗСУ", – йдеться у повідомленні.

У СБУ наголосили, що куратором агентурної мережі є помічник начальника розвідки бандформування "5-та окрема мотострілкова бригада "ДНР", 38-річний громадянин Росії – Ярослав Ефендієв з позивним "Ефенді".

"Співробітники СБУ затримали трьох спільників терористів за місцями їхнього проживання. Під час обшуків помешкань правоохоронці вилучили телефонні термінали та картки, за допомогою яких передавали інформацію бойовикам, а також комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності", – додали у відомстві.

У зв'язку з цим було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, СБУ затримала місцеву мешканку Покровська Донецької області, яка брала участь у виготовленні окремим учасникам незаконних збройних формувань "ДНР" фіктивних документів, що посвідчують особу, а також сприяла за відповідну грошову винагороду громадянам, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях України, в безпідставному оформленні соціальних виплат з бюджету України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація