На Київщині горить звалище промислових відходів картонного комбінату

На Київщині горить звалище промислових відходів картонного комбінату

На Київщині горить звалище промислових відходів картонного комбінату

Фото: скриншот з відео

Свідки фіксують стовпи диму, які здіймаються в повітря.

У селі Трипілля спалахнуло звалище промислових відходів Київського картонно-паперового комбінату.

Про це повідомляють місцеві мешканці, які фіксують стовпи чорного диму, які здіймаються в повітря.

Свідки кажуть, що загорання тут відбувається постійно, але представники комбінату заявляють, що це звалище закрите і рекультивоване, тобто пересипане ґрунтом. 

У ТРИПІЛЛІ ГОРИТЬ СТАРЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ КАРТОНАЖКИ. ЗНОВУ Сьогодні відбувається повторне загорання звалища промислових відходів Київського картонно паперового комбінату, повідомляє Олексій Новохатько Новохатько: «Під час конфлікту, близько трьох років тому представники ККПК заявили, що виявляється звалище рекультивовано у 2012р., що є відверто брехнею адже відходи повинні бути накриті шаром грунту близько одного метра, чого насправді зроблено не було. Мої звернення в суд і до екологічних органів не мали будь яких наслідків. Вся вина за ситуацію, що склалася повністю лежить на керівництві ККПК і недобросовісна суддя. Ближчі кілька днів будемо нюхати усім селом.» Обухівський відділ поліції ГУНП в Київській області Обухівська районна державна адміністрація Дарья Жаврида Київський картонно-паперовий комбінат/Kyiv Cardboard and Paper Mill Міністерство екології та природних ресурсів України МВС України

Опубліковано Трипільський край Четвер, 25 липня 2019 р.

«Під час конфлікту близько трьох років тому представники ККПК заявили, що виявляється звалище рекультивоване у 2012р., що є відверто брехнею, адже відходи повинні бути накриті шаром ґрунтом близько одного метра, чого насправді зроблено не було. Мої звернення до суду і до екологічних органів не мали будь-яких наслідків», - каже місцевий мешканець Олексій Новохатько. 

Дим заполонив сусідні села, тож люди нарікають на задуху. На місце викликали ДСНС і поліцію.

Нагадаємо, на початку місяця масштабна пожежа палала на сміттєзвалищі на Миколаївщині. Кілька діб вогнеборці не могли здолати пожежу на полігоні побутових відходів поблизу курортного Лугового. Село було затягнуто їдким димом. Горів гектар сміття. Рятувальникам все ж вдалося локалізували пожежу. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація