Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині мер оголосив перемогу та припинив голодувати

Дозвіл на будівництво у центрі Золочева анулювали.

18 травня, у п'ятницю, мер Золочева Ігор Гриньків припинив голодування, яке оголосив у понеділок.

"На п’ятий день акції протесту наш символічний стук у стіни самобуду почули у Державній архітектурно-будівельній інспекції, яка анулювала дозвіл на будівництво Бартківу. Наша боротьба триває", – написав Ігор Гриньків на своїй сторінці у Facebook. 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України ухвалила ануляцію дозволу на будівництво на центральній площі Золочева.

"Ми провели перевірку об’єкта будівництва, під час якої виявлили суттєві порушення містобудівного законодавства, а саме – здійснення будівельних робіт з відхиленням від затверджених проектних рішень", - каже директор департаменту архітектурно-будівельної інспекції Роман Желих.

Зараз подальші будівельні роботи на цьому об’єкті є незаконними.

Нагадаємо, 14 травня міський голова Золочева Ігор Гриньків оголосив голодування. "Оголошую про безстрокову акцію голодування проти бездіяльності інспекції Держархбудконтролю, проти бездіяльності правоохоронних органів. Від сьогодні моє місце тут на площі", - повідомив він. 

ВідеоМер Золочева третій день голодує через нібито незаконну забудову на муніципальній землі

Голодний протест за 30 сотих землі. На Львівщині чиновник вже три дні відмовляються від їжі через ніби то незаконне будівництво і захоплення землі у самому середмісті. Каже, юридичні методи впливу на забудовника не діють, тож вдався до голодування. 

Мер Золочева третій день голодує через нібито незаконну забудову на муніципальній землі

Залиште свій коментар

Вибір редакції