Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині міський голова оголосив голодування

Чоловік стежитиме, щоб на площі не проводили незаконні будівельні роботи.

Сьогодні, 14 травня, мер міста Золочів, що на Львівщині, Ігор Гриньків оголосив про безстрокову акцію голодування.

"Оголошую про безстрокову акцію голодування проти бездіяльності інспекції Держархбудконтролю, проти бездіяльності правоохоронних органів. Від сьогодні моє місце тут на площі", - повідомив мер у відеозверненні на сторінці у Facebook.

Міський голова Золочева у зверненні каже, що перебуватиме на площі щодня від ранку до вечора, щоб стежити, аби тут не проводили незаконних робіт. Він закликав мешканців міста приходити на площу, брати молотки і стукати в мури самобуду.

Йдеться про ділянку в центрі міста – на частині площі Вічевої та бульвару Сковороди, яку ще півтора року тому самовільно захопив один з підприємців.

"Інспекція Держархбудконтролю після виїзду на місце запевняє, що не може встановити, хто проводить роботи. Є заборона суду на ведення будівельних робіт. Але попри це роботи тривають. Тому я не знаю, як інакше зупинити це шахрайство і беззаконня. Люди приносять молотки і не виключено, що ми розберемо цей самобуд власними силами", – заявив Ігор Гриньків.

У місті Золочів місцевий підприємець відібрав у громади частину центральної площі міста. Тепер міська влада намагається повернути площу через суди.

За адресою площа Вічева, 1, у Золочеві розміщена будівля кінотеатру "Дружба". Від 2004 року нею володіє підприємець Ігор Бартків. 2016-го він самовільно захопив частини бульвару Григорія Сковороди та площі Вічевої. Не маючи права на землю, розпочав реконструкцію кінотеатру "Дружба" з добудовою торгових приміщень.

Раніше 22 березня 2018 року міський голова Золочева Ігор Гриньків повідомив про те, що Львівський апеляційний суд скасував містобудівні умови і обмеження забудовнику. 

У Золочеві ведеться реконструкція центральної зони - торік на це виділили 36 мільйонів гривень з бюджету міста. Після знесення будівництва на площі Вічевій вона стане пішоходною зоною разом із сусідніми бульваром Сковороди та вулицею Шашкевича. Власне на площі Вічевій у межах реконструкції планують замінити замощення, розмістити МАФи, організувати пішоходно-транспортний рух на прилеглих вулицях та облаштувати автомобільні стоянки. Окрім того, на площі Вічевій після реконструкції з’явиться декоративний фонтан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції