Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Миколаївщині спалахнув пасажирський поїзд

Під час пожежі люди не постраждали.

Близько дев'ятої години вечора суботи, 7 жовтня, на Миколаївщині спалахнув локомотив пасажирського поїзда №122, який вирушив від Миколаєва до Києва.

"Вогнегасники зібрали в усьому поїзді. У персоналу - паніка, бігають і своїми силами гасять. Провідник каже, що перший раз у житті таке бачить. Усі пасажири на місцях, нікого не випускають. Валить сильний дим", - розповів очевидець Руслан Михальченко з Миколаєва, якого цитує "Преступности.НЕТ.

"Начальник поїзда і провідники від'єднали палаючий локомотив і застосували первинні засоби пожежогасіння, але вогонь не вдалося згасити. На місце, недалеко від станції "Новополтавка", прибули три відділення державних пожежно-рятувальних частин Новобузького та Баштанського районів Миколаївської області. Пожежу загасили на площі 20 кв. м. Ніхто не постраждав", - ідеться в повідомленні Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Чому сталося загорання, ще з'ясовують.

В "Укрзалізниці" уточнили, що пасажирам довелося чекати прибуття нового локомотива дві години. Поїзд до столиці від "Новополтавки" відправився о 23:05 і нині він перебуває в дорозі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції