Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині медикам пообіцяли "організаційні висновки" через смерті дітей від кору

Розпорядження про перевірки підписав голова обласного департаменту охорони здоров'я.

Усі дитячі стаціонари Одещини перевірять у пошуках кору. Таке розпорядження з'явилося після підтвердження смерті немовляти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

П'ятимісячний малюк, що народився з вадою серця, підхопив інфекцію в дитячій лікарні. Іще одне немовля померло через день після народження – медики констатували, що дитина інфікувалася ще в утробі матері. Жінка не мала щеплення, захворіла на кір і, за словами чиновників, самовільно пішла з інфекційної лікарні.

ВідеоВсі дитячі стаціонари Одещини перевірять на наявність кору

Таке розпорядження з'явилось після підтвердження смерті немовляти від ускладнень після кору. 5-місячний малюк, що народився з вадою серця, підхопив інфекцію у дитячій лікарні. Ще одне немовля померло через день після народження. Від ускладнень кору від початку року в Україні померло уже семеро людей.

Всі дитячі стаціонари Одещини перевірять на наявність кору

Від ускладнень кору від початку року в Україні померли вже семеро людей. П'ятеро з них на Одещині, з-поміж них четверо – це діти. "Підписав наказ, ініціював перевірку дитячих стаціонарів із метою з’ясування умов, як відбувається зараження дітей кором у дитячих стаціонарах. На основі цього буде зроблено відповідні організаційні висновки", - наголосив директор обласного департаменту охорони здоров'я В'ячеслав Полясний.

Як уже повідомлялося, в Одеській області лабораторно підтвердили дві смерті від ускладнень внаслідок захворювання на кір. В обох випадках, які сталися у лютому цього року, померли немовлята.

Залиште свій коментар

Вибір редакції