На Одещині на хабарництві викрили главу РДА та його спільницю

Посадовців затримали на "гарячому".

У п'ятницю, 12 травня, співробітники прокуратури Одещини спільно із працівниками поліції викрили на хабарництві голову Кілійської райдержадміністрації та його спільницю – головного спеціаліста відомства.

Про це інформує сайт прокуратури Одеської області.

Спеціаліст вимагала понад 2 тисячі доларів США хабаря за поновлення договору оренди на земельну ділянку площею 2 га. Працівник державного органу повідомила, що всі дії та суму вона узгодила з керівником райдержадміністрації.

Під час передачі другого траншу у 1300 доларів США співробітники прокуратури та поліції затримали спеціаліста – "посередника". У голови райдержадміністрації в кабінеті знайдено та вилучено 500 доларів США із раніше обумовленої суми.

Їх наразі затримано. Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

Нагадаємо, що у четвер, 11 травня, на Одещині співробітники прокуратури та поліції на хабарі затримали голову сільської ради у Кодимському районі.

Посадовець отримав 10 тис. грн від підприємця за передачу у користування на рік земельну ділянку площею 6 га.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 368 КК України здійснюють слідчі Подільського відділу поліції.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація