На Одещині поховали вбиту збоченцем 11-річну Дарину Лук’яненко

На Одещині поховали вбиту збоченцем 11-річну Дарину Лук’яненко

У поліції говорять про потребу збільшити покарання за наругу над дітьми.

В Іванівці Одеської області поховали вбиту 13 червня дівчинку Дарію Лук’яненко. Про це на власній сторінці в соцмережі Facebook повідомив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

Жахливі фото - діти хоронять дитину. Сьогодні в Іванівці попрощалися зі вбитою 13.06.2019 Дар‘єю Лук’яненко. Вбивця...

Опубліковано Вячеславом Аброськиним Пʼятниця, 21 червня 2019 р.

Він оприлюднив фотографії і назвав їх жахливими. "Діти хоронять дитину", - пояснив один із керівників поліції.

"Вбивця заарештований й буде нести покарання, але поки ми не посилимо відповідальність за статеві злочини відносно дітей, не зробимо реєстр засуджених за статеві злочини, вже сьогодні може бути зґвалтована або вбита інша дитина. Як завжди, сьогодні ще про це поговорять, а вже завтра всі забудуть й так до вбивства іншої дитини", - зауважив Аброськін.

Як повідомлялося, щороку в Україні фіксують близько 400 випадків педофілії. Статистика Ради Європи свідчить, що кожна п’ята дитина так чи інакше стикалася з різними формами сексуального насильства.

Відео Тиждень пошуків: на Одещині знайшли тіло 11-річної Дарини Лук'яненко

Це вже підтвердили у поліції. Загиблу дитину виявили у вигрібній ямі на подвір'ї 25-річного мешканця селища Іванівка. Власника будинку вже доправили до райвідділка на допит. Він є головним підозрюваним. Тіло дівчинки правоохоронці відправляють на судово-медичну експертизу, аби пересвідчитися, що це справді та, кого вони шукали.

Тиждень пошуків: на Одещині знайшли тіло 11-річної Дарини Лук'яненко

Як відомо, 11-річна Дарина Лук'яненко із селища Іванівка на Одещині зникла 13 червня, її шукали 6 днів. 19 червня поліція знайшла її тіло у вигрібній ямі. Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де знайшли тіло Лук‘яненко. Потім було оприлюднене фото підозрюваного. Ним виявився 22-річний сусід дівчинки, який зізнався у скоєнні злочину.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, поліція вважає основним мотивом вбивства сексуальний.

TСН.ua зібрав усе, що зараз відомо про зникнення Дар'ї Лук'яненко.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів