На Одещині школяр-ґвалтівник напав на першокласницю

Батьки мають претензії до керівництва школи, де стався скандальний випадок.

Батьки учнів Кам'янської середньої школи звинувачують адміністрацію навчального закладу в приховуванні фактів спроби зґвалтування першокласниці. Про насильницькі дії стосовно своєї доньки в поліцію повідомила матір 6-річної дівчинки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Четвертий день за рекомендацією психолога маленька Катруся не ходить до школи. Її мати розповідає, що надвечір після школи купала дитину. Зазвичай весела дівчинка їй здалася того дня пригніченою. "Знімаю з неї трусики, дивлюся – на трусиках кров. Почала дивитися – у неї там розрив добрячий", - каже Ганна Васильківська.

ВідеоШкільний скандал на Одещині: батьки підозрюють, що на території школи хотіли зґвалтувати їхню 6-річну доньку

Наступного дня мати повела дитину до медсестри. Там дитина розповіла про інцидент у вбиральні, але описати кривдника не змогла. "Вона сказала, що хлопчик провів її в туалет, притиснувся до неї дуже близько. Дитина була замкнута, не хотіла говорити, розповідала дуже тихо, пошепки", - каже медсестра Олена Данилчак.

Одразу після огляду в лікарні мати звернулася до поліції. "Заяву вона писати відмовилася. Наступного дня ми все-таки подзвонили їй і запросили написати заяву, тому що випадок у школі, приховати цей факт неможливо. Зовнішні подряпини, пошкодження, але ушкодження дівочої пліви не виявлено", - розповіла представник поліції Анжела Харченко.

Через кілька днів після інциденту на порозі школи зібралися батьки учнів. Вони вирішили не пускати всередину директора, яку звинувачують у приховуванні факту насильства. Їй батьки закидали те, що вчителі не доглядають за дітьми. За їхніми словами, у школі є учень, який знущається з дівчат, але все сходить йому з рук, бо дирекція боїться розголосу та публічного скандалу.

У самій школі всі звинувачення пов'язують із начебто спробою батьків позбавитись адміністрації навчального закладу. Та ставлять під сумнів, що інцидент узагалі стався саме на території школи. "Якщо управління освіти вирішить, що негідний педагогічний колектив і вчинили неправильно в цій ситуації, я від себе кажу: я напишу заяву", - пообіцяв завуч школи Вадим Татарчук.

Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею про розбещення неповнолітніх. Тепер слідство чекає на висновки судово-медичної експертизи. Потім обіцяють перевірити школу та встановити ім'я можливого нападника. Правоохоронці не відкидають, що справу перекваліфікують, якщо з'ясується, що педагоги неналежно доглядали за дітьми.

Цього року на Тернопільщині затримали 52-річного місцевого жителя, який вчинив розпусні дії стосовно малолітньої дитини. Жертвою педофіла стала 10-річна дівчинка.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Наступна публікація