Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині в пожежі загинули двоє маленьких дітей

Селяни кажуть, що відповідати за трагедію мають батьки малечі.

У пожежі в селі Старокозаче Одеської області загинули 4-річна дівчинка та 2-річний хлопчик. Малюків залишили у хаті без нагляду дорослих, коли сталося закорочення електричного подовжувача, в який одночасно було ввімкнено кілька потужних електроприладів для обігріву, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вогонь побачили сусіди та кинулися заливати пожежу відрами води, згодом до селян приєдналася пожежна команда. Спільними зусиллями вдалося приборкати полум’я, однак виявилося, що за цей час діти просто вчаділи. "Ще слідство встановлює, де на момент трагедії знаходилася мати дітей. Ця родина не перебувала на обліку в соціальних службах. Сусіди їх характеризують не з дуже доброї сторони", - розповіла старший інспектор Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області Наталя Зарамба. Місцеві кажуть, що в хаті мешкали цигани, і з ними справи не мали.

ВідеоДвоє діток, залишених без нагляду у хаті, загинули в пожежі на Одещині

Родина в селі не живе, але часто приїжджає в гості до родичів і на цей час займає занедбану літню кухню без зручностей. Мати загиблих після пожежі виправдовувалася, що вибігла ненадовго до сусідки, проте у селі кажуть, що малюки росли, як трава при дорозі. "Я їх дуже часто бачила, вони ходили по вулиці – вже холодно було, а вони роздягнуті. Горе велике, але батьки в цьому винуваті, безумовно", - вважає жителька села Валентина Тарута. У сільраді пояснюють, що родину на облік соцслужб не брали, бо дорослі прописані в іншому місці, а сім’я постійно мандрувала. "Ми маємо справу з категорією жителів, які довго на одному місці не живуть. Вони живуть місяць там, два місяці. Іноді у них виникають проблеми з українським законодавством", - каже голова Старокозацької об’єднаної територіальної громади Вадим Бойко.

Загиблі були єдиними дітьми в родині. Тепер їхнім батькам загрожує кримінальна відповідальність за порушення правил пожежної безпеки та недбале виконання батьківських обов’язків.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції