Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Мережі показали світлини із пляжу.

В Одеській області морська вода на одному з пляжів значно забруднена. Її колір навіть змінив забарвлення і став темно-зеленим.

Відповідні світлини поширило видання "Думская" у своєму Telegram.

Як зазначається, йдеться про Фонтанку (село, розташоване від Одеси у бік Миколаєва на відстані 18.7км - ред.). У дописі до оприлюднених фото вказується, що вода масляниста. Однак, можна припустити, що це наслідки цвітіння води.

Зазначимо, що нещодавно обласний лабораторний центр МОЗ, посилаючись на результати дослідження, заявив, що морська вода на всіх пляжах Одеси та області  не відповідає нормативам за мікробіологічними показниками. Тому фахівці рекомендують утриматись туристам від купання в морі, щоб запобігти захворюванням, які передаються через воду. 

Водночас, у ЦГЗ радять під час відпочинку на пляжах в умовах пандемії дотримуватися дистанції, не обмінюватися речами з іншими людьми: рушниками, захисними окулярами, іграшками, а людям, які старші 60 років, рекомендують не відвідувати пляжі.

Правила купання на пляжі
Центр громадського здоров`я

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я, попри коронавірус, дозволило відкрити пляжний сезон в Україні. Дозвіл також стосується і купання у річках, оскільки попри те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними даними науковців, в річках з проточною водою інфікуватись досить складно.  

Відео На одеських пляжах люди купаються у воді з нафтопродуктами з напівзатонулого танкера

Напівзатонулий танкер "Делфі", який уже двічі мали прибрати з одеського моря, забруднює воду залишками нафтопродуктів. Усі роботи відтермінував карантин. У розпал курортного сезону сумнозвісний «Делфі» лишається в морі й забруднює його паливом. У соцмережах постять фото з масною плямою. Але чиновники твердять – показники забруднення не перевищені.

На одеських пляжах люди купаються у воді з нафтопродуктами з напівзатонулого танкера

Залиште свій коментар

Вибір редакції