Туніс відкрив кордони для туристів, але не зі всіх країн: подробиці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туристи із "помаранчевих" країн повинні мати довідку про негативний тест на коронавірус.

У Тунісі після тримісячного карантину через пандемію коронавірусу відкрили всі кордони і оголосили про відкриття туристичного сезону. В'їзд на курорти дозволять мандрівникам тільки з тих країн, які є у списку "зелених" або "помаранчевих" за рівнем захворюваності на COVID-19.

Про це заявив міністр туризму країни Мухаммед Алі Тумі, повідомляє Xinhuanet.

"Всесвітня туристична організація офіційно включила Туніс до списку безпечних районів для туристичних поїздок на основі підготовленого країною протоколу щодо забезпечення санітарних норм для працівників та туристів", - підтвердив міністр туризму країни.

Сухопутні, морські і повітряні кордони відкрилися у Тунісі від 27 червня. Водночас, Туніс поки можна буде відвідувати іноземним туристам, які мешкають у державах безпечної "зеленої" та "помаранчевої" зон. Втім, громадяни з країн останнього списку повинні заздалегідь отримати довідку про відсутність коронавірусу в їхньому організмі. 

Туристам, з країн віднесених до "червоного" списку, в'їзд до Тунісу заборонений. 

Раніше повідомлялося, що імовірно, кордони ЄС та шенгенської зони залишаться закритими для українців і після 1 липня. Це передбачає проєкт рішення ЄС про поступове відновлення подорожей та туризму.  

Нагадаємо, Україну занесли до "червоної зони" через показники захворюваності на COVID-19, який становить вище 40 випадків на добу на 100 тисяч населення.  

Відео Відкрите небо: авіарейси з України вже готові приймати Велика Британія та Туреччина

Україна поновлює регулярні міжнародні авіаперевезення. З аеропорту "Бориспіль" сьогодні, 15 червня, призначено понад 10 рейсів.  

Відкрите небо: авіарейси з України вже готові приймати Велика Британія та Туреччина

Залиште свій коментар

Вибір редакції