Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Полтавщині школярі і дитсадківці мерзнуть через борги навчальних закладів

Батьки просять про допомоги чиновників та журналістів.

На Полтавщині вдома залишаються сотні школярів та вихованців дитячих садочків. Через величезні борги там відімкнули опалення в навчальних закладах. "Сніданок з 1+1" розбирався, як повернути дітей в теплі класи.

У Шамраївці на Полтавщині через відімкнене опалення зірване навчання і в школі. На вимушених канікулах діти вже третій тиждень. Загалом необігрітими в Решетилівському районі Полтавщини залишились три десятки шкіл та дитсадочків. У семи школах уроки поступово відновили. Одні опалюють дровами, інші з дому в класи принесли електрообігрівачі. Рятують учнів від холоду шапки та куртки, але батьки бояться за дітей, які вчаться в холодних класах.

"Зараз у деяких класах йде пара з рота. Коли будуть морози, то буде ще холодніше. Ми і злі, бо чому наші діти сидять вдома. Чому повинні йти в холодні класи навчатись? Це загрожує тим, що будуть запалення легень", – переживає мати школяра Юлія Дикопавленко.

Днями батьки навіть перекривали трасу Київ-Харків, щоб нагадати чиновникам про себе. Та це не допомогло. "Ми обурені, що наша влада районна сидить розводить руками. Є інформація неофіційна, що найближчі три тижні опалення не буде. Ми вже просто не знаємо, куди нам далі звернутися", - додає матір учня.

Тепло відімкнули, бо район заборгував за газ два мільйони гривень. Юристи вказують на недбалість місцевих чиновників, ті про обігрів навчальних закладів мали б подбати передусім.

"Сніданок" зв'язався із головою районної ради. Сергій Колотій телефоном запевнив, що борги погасять і діти зможуть повернутися на уроки.

"Сплачуємо 50% боргу і нам газова компанія повинна відновити газопостачання. Це приблизно буде протягом трьох днів наступного тижня. Тягти вже нікуди", - сказав Колотій.

Якщо до сильних морозів не дадуть тепло, то у навчальних закладах можуть полопати труби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Новому Роздолі Львівської області полагодили магістральний трубопровід і почали подавати тепло до будинків місцевих мешканців.

Відео На Полтавщині через холод закривають школи та дитсадки

На Полтавщині через холод у школах та дитсадках змушені пропускати навчання сотні дітей. До нас звернулися батьки, кажуть, сподівань на місцевих чиновників у них немає. Якщо до морозів не дадуть тепло – в школах та садочках можуть тріснути труби. Як повернути дітей в теплі класи – Сніданок розбирався.

На Полтавщині через холод закривають школи та дитсадки

Залиште свій коментар

Вибір редакції