На Прикарпатті учень кухонним ножем порізав учительку

Постраждала в реанімації, хлопчик запевняє, що нічого не пам'ятає.

Понад 10 ножових поранень завдав вчительці учень у містечку Долина на Прикарпатті. Хлопець ходив до неї додому на додаткові заняття з української мови, і під час чергового заняття виник конфлікт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

14-річний учень Долинської спеціалізованої школи-інтернату підняв руку на 37-річну жінку на очах у її доньки. Він вхопив ножа і почав завдавати ударів учительці по обличчю, шиї і грудях. Налякана дочка пораненої вчительки почала втікати. Хлопчик з ножем кинувся за нею, вчителька побігла за дітьми. Вони вибігли на вулицю, перетнули двір, а потім їх побачив власник спортзалу, який і зупинив нападника. "Він її вдарив ще раз, маму. Мама впала, він почав бігти за дівчинкою поза ці дерева. Щастя, може, що він босий був і ця петляла. Дівчинка втекла. Кажу: кинь ніж! Він дивиться. Кинь ніж, кажу. Він кинув і почав плакати", - розповів очевидець Володимир Мельник.

Відео14-річний хлопчик завдав більше десятка ножових поранень репетиторці під час заняття

За словами медиків, постраждала жінка зараз у стані середньої важкості. Загрози її життю немає. "Множинні ножові порізи різних частин тіла і забої голови. З цих ножових поранень є ускладнення, бо є проникаюче поранення грудної кліки і задіта легеня", - розповів лікар Володимир Фотуйма.

Хлопчика поліція затримала, а після допиту передала під нагляд матері. Чому накинувся на вчительку, він пояснити не може. "Він узагалі такий… Очі збільшені. Що, кажу, сталося? Він тільки, що у нього виключився телефон, він узяв кухонний ніж, щоб відкрити кришку. Що далі сталося – не пам'ятаю, каже", - розповів очевидець. "Не був він у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння", - твердить представник поліції Алла Бойчук.

На школяра чекає судово-психіатрична експертиза. Однак уже зараз батьки каються, що взяли неправильний курс виховання. "Визнає сама мама, що вона занадто контролювала цю дитину. Він не мав особистого простору. Навчання, тільки навчання. Практично з усіх предметів він ходив на додаткові заняття. Він дивився фільми, захоплювався історією. Можливо, це десь йому спровокувало – фільми про війну", - припускає Бойчук.

У школі, де вчиться хлопчик, бодай щось розповісти про нього відмовилися. Поспілкуватися з мамою також не вдалося. У поліції ж наголошують, що за віком школяр уже осудний. Тож йому загрожує штраф або три роки тюрми.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар