Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі вчителька фізкультури побила 7-класника

Про це дізналися батьки учня та скандал набув розголосу.

У Дніпрі вчителька фізкультури роздряпала учню обличчя і дала ляпаса. Мати семикласника вимагає негайного звільнення педагога за насильство над дитиною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

12-річний Михайло Іванов каже, що виховний процес у роздягальні перед уроком фізкультури супроводжувався словами: "Не розмовляй, мовчи!". Вчительці не сподобалося, що учні були занадто галасливими. "Мені було боляче, я заплакав. Вона сказала: ти ж не ображаєшся? Ти ж не тримаєш на мене зла? Вона так робить, щоби ми не розповіли батькам", - каже учень 7-го класу.

Відео Призер "Вчитель року": батьки звернулись до поліції з скаргою на побиття дітей вчителькою

Учителька Катерина Курелих зараз на лікарняному. Каже, що лікує черепоно-мозкову травму, отриману перед інцидентом. На урок пішла, попри головний біль, переоцінивши власні сили. Саме через це і не стрималася. "Я бачу, що хлопці мене не чують, вони мене просто ігнорують. У стані афекту, в котрому я не могла ні контролювати себе, ні думати, я підійшла до цієї дитини, котра мені заважала робити оголошення", - розповіла вчителька.

Про неї в школі відгукуються дуже добре. Кажуть, педагог посіла друге місце на всеукраїнському конкурсі вчителя року. Працює понад 25 років, має статус учителя-методиста. Пояснити ганебної поведінки колеги не можуть. "Вона не має особистого життя. Усе своє життя вона поклала на те, щоб виховувати дітей в школі. Дуже любить свій предмет. Але це не виправдує нічого. Немає того титула чи того звання, щоб можна було її виправдати у цій ситуації", - каже директор школи Тамара Стеблина.

Після розголосу однієї історії почали спливати інші. Ще один 7-класник поскаржився на побиття кілька тижнів тому. "Ногою вона мене вдарила, а рукою ляснула. Вона сказала: все нормально, не ображайся, вибач. Якби я розповів, я би її зрадив", - каже учень. Батьки обурені не лише агресією, але й підступністю педагога. Кажуть, до своїх жертв вона входила в довіру та маніпулювала дітьми, аби ті її не викрили.

Дії вчительки нині з'ясовує спеціальна комісія. Вона ж і визначить покарання, яких може бути лише два види. "Або догана, або звільнення", - каже начальник відділу міського управління освіти Світлана Клявченко. Однак батьки хочуть іншого. Вони вже зняли побої з дитини та звернулися до поліції. "Вона не має права займати свою посаду з таким кодексом поведінки", - упевнена мати одного з учнів Наталія Іванова.

Керівництво школи педагогу запропонувало звільнитися за власним бажанням, але вона відмовилася. Вчителька каже, що піде, тільки якщо більшість батьків учнів наполягатимуть на цьому. І сподівається, що задоволених її роботою таки буде більше.

Кореспонеднт ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції