На Сумщині чоловік дві доби просидів у 18-метровому колодязі

На Сумщині чоловік дві доби просидів у 18-метровому колодязі

Ілюстрація

Зниклого чоловіка рідні шукали дві доби поспіль. Зрештою, родичі згадали про дві криниці, що  заросли бур'янами.

Людина може протриматися у колодязі при середній температурі нуль градусів щонайменш дві доби. Це довів на власному досвіді 55-річний Віктор Левірко з села на Сумщині.

Зниклого чоловіка рідні шукали дві доби поспіль. Зрештою, родичі згадали про дві криниці, що  заросли бур'янами, з одної й почули слабкий стогін. 

"Давай з ним балакать, підтримувать що МНС їде, що дамо сигарету, тільки не хвилюйся, бо він сигарету просив", - розповів кум чоловіка Олексій Корнієнко

 За лічені хвилини з райцентру прибули рятувальники. Глибина покинутого колодязя складала 18 метрів. Однієї мотузки не вистачало, тому довелося використати альпіністське спорядження.

Чоловік провів у колодязі дві доби: коли його витягли, він був знесилений і закляк. Фельдшер зафіксував переохолодження середньої тяжкості, у потерпілого відмовили ноги. Проте після дня реабілітації Віктор знов був на ногах. 

Потерпілий зізнався, що коли шувбовснув у колодязь, за допомогою ножа чіплявся за щілини у кільцях колодязя, на розчепірених руках та ногах намагався видертися нагору. 

"Вісім спроб було, півдня пройшло, бачу не найдуть - треба лізти, до половини доліз, а тоді сили закінчуються. Про все, що можна передумав, я вже кончався, прощався з усим, як не найдуть - ще б ночі не вистояв би", - розповів Левірко.

За словами чоловіка, найжахливішим, було те, що він перебував за двісті метрів від свого будинку, але дружина його не чула.

"Чув усе, навіть чув як вона гусей випускає, лементують, я кричу - а мене ніхто не чує - глибина", - зазначив Левірко.

Читайте також:

Від отруєння невідомим газом помер МНСник

У Маріуполі пожежникам лише з 5-ї спроби вдалося витягти корову з колодязя

Чоловік копаючи криницю, знайшов рештки мамонта

Неймовірна здатність до виживання

Неймовірна здатність до виживання

Повʼязані теми:

Наступна публікація