Захарченко вже розпочав кадрові перестановки в міліції

Дата публікації
Перегляди
2415
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захарченко вже розпочав кадрові перестановки в міліції

Захарченко обіцяв підійти до кадрових перестановок виважено / Фото: УНІАН

Головний міліціонер призначив керівника Департаменту кадрового забезпечення МВС.

Новий міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко зробив перше кадрове призначення. Наказом від 11 листопада він призначив полковника міліції Михайла Дивака керівником Департаменту кадрового забезпечення МВС, передає ЛігаБізнесІнформ.

Як повідомляє прес-служба МВС, сьогодні на представленні Дивака колективу Захарченко доручив йому активно працювати над продовженням реформ правоохоронних органів і відомчої освіти, переглянути систему профпідготовки в системі МВС, звернувши особливу увагу на навчання працівників спеціальних підрозділів.

Крім того, Захарченко вимагає "забезпечити формування професійного резерву керівного складу, посилити його роль в низових підрозділах, повернутися до кращих традицій, які існували в ВВС в частині соціально-гуманітарної роботи, знати проблеми і потреби особового складу, а також забезпечити належний контроль за станом дотримання дисципліни та законності в діяльності органів внутрішніх справ ".

На закінчення міністр внутрішніх справ України побажав новому керівнику успіхів в роботі.

Раніше Михайло Дивак очолював інспекцію з особового складу МВС.

Захарченко після свого призначення на пост голови МВС пообіцяв підійти до кадрових перестановок виважено, без поспішних рішень, попередньо вивчивши професійні якості кожного з працівників.

Відповідаючи на питання, чи будуть у відомстві кадрові перестановки, міністр сказав: "Я взагалі підходжу до зміни кадрів не дуже поспішно. Я звик до того, щоб вивчити професійні якості, подивитися, що вони зробили корисного, наскільки ці люди корисні для системи органів внутрішніх справ. Після цього будемо приймати рішення".

Однак, згодом від джерела в силових структурах стало відомо, що Захарченко готує низку кадрових змін у структурі головкому МВС.

 

За інформацією джерела, заяви про відставку вже написали перший заступник міністра Сергій Попков і заступник міністра Сергій Черних.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович звільнив Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ, призначивши його на посаду прем'єр-міністра Криму. Янукович також призначив Віталія Захарченка міністром внутрішніх справ України.

Читайте також:

Захарченко обіцяє, що поки не звільнятиме людей Могильова

Янукович привітав Захарченка червоними трояндами

Янукович вже надавав Захарченку завдань

Новий глава української міліції виявився "жорстким мужиком"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2415
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація