Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині з військової частини втік озброєний солдат

За втечу йому загрожує до десяти років за ґратами.

Озброєний солдат утік із військової частини у Володимирі-Волинському, на Волині. Коли військовослужбовці прийшли міняти його з варти, на місці нікого не знайшли, йдеться у ТСН.19:30.

Втікаючи напередодні ввечері, 18-річний військовослужбовець захопив автомат і набої. Скільки саме набоїв, у поліції не кажуть. Відомо, що зазвичай у наряд видають повний комплект - 60 патронів. Аби відшукати озброєного солдата, оголосили план перехоплення «Сирена». З ночі патрулі чергують на всіх виїздах з міста.

ВідеоОзброєний солдат утік із військової частини на Волині

Його зникнення помітили напередодні ввечері, коли військовослужбовці прийшли міняти його з варти, на місці нікого не знайшли. Шукати 18-річного дезертира взялись і військові, і поліція. Причини втечі дізнавалась ТСН.    

Озброєний солдат утік із військової частини на Волині

Родом юнак з Миколаївщини з багатодітної родини. В армію його призвали у листопаді, а в цю частину перевели три місяці тому. Його керівники існування дідівщини заперечують. "Артем врівноважений, спокійний хлопець. Якщо людина чимось збентежена, вона емоційно проявляє себе, але Артем таким не був", - каже начальник прес-служби 14 ОМБР Надія Замрига.

Родина Артема про його зникнення дізналася від військових. Запевняють, що жодних конфліктів з сім'єю у нього не було. Поліція опрацьовує усі версії зникнення солдата, зокрема, й конфлікт з коханою дівчиною. Про те, чи може бути втікач небезпечним, у частині говорять обережно. "Я не можу про це судити. Аде ви розумієте, що будь-яка людина з вогнепальною зброю апріорі є небезпечною", - каже прес-офіцер 14 ОМБР Катерина Литвинчук.

За самовільне залишення військової частини зі зброєю солдатові загрожує до десяти років за ґратами. Якщо він сам з'явиться до правоохоронців - це стане пом'якшувальною обставиною. Відповідальність загрожує не лише дезертиру, а й тим хто допустив його зникнення. Як саме хлопець зміг залишити частину, зараз з'ясовує поліція. 

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції