На Західній Україні попередили про сходження лавин та підйом рівня води

Дата публікації
На Західній Україні попередили про сходження лавин та підйом рівня води

pixabay.com

Синоптики прогнозують потепління, яке спричинить танення снігів.

Найближчими днями відлига принесе на Західну Україну лавини та повені.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

"17-19 лютого, у зв'язку з вiдлигою, у горах східної частини Закарпатської області оголошується значна (3 рівень) лавинна небезпека", - йдеться у повідомленні.

До того ж, 20-23 лютого, у зв'язку з вiдлигою i сніготаненням на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 м над рiвнями, що зафіксовані на 17 лютого.

"Очікується руйнування льодових явищ, льодохiд, на дiлянках русел із порушеною пропускною здатнiстю (пiд мостами, на звужених дiлянках русел, в мiсцях заторiв льоду) - формування (посилення) заторiв льоду з рiзким пiдвищенням рiвнiв води, в Туркiвському, Дрогобицькому районах Львiвської областi, при цьому можливе часткове затоплення заплав, с/г угiдь, окремих населених пунктiв, господарських об'єктiв, розташованих вище місць утворення заторiв", - додали у відомстві.

Львівський бабак зробив свій прогноз щодо приходу весни

Львівський бабак зробив свій прогноз щодо приходу весни

Нагадаємо, раніше синоптики спрогнозували, що потепління принесе в Україну невеликий сніг. Удень в Україні буде від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

Наступна публікація