Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стосовно них поліція вже розпочала кримінальне провадження. 

На Житомирщині горе-батьки лишили трьох своїх дітей самих замерзати у нетопленій хаті на День закоханих.

Про це повідомляє Нацполіція.

Зазначається, що коли батьки не повернулися до 2-, 6- та 8-річних хлопчиків за півтори доби, літні сусіди забили на сполох.

Наразі діти під опікою медиків, а стосовно батьків поліція розпочала кримінальне провадження. Зазначається, що дорослі у своїх діях загрози для діток не вбачають.

Два дні сусідка підгодовувала дітей, передаючи їм їжу через віконце у сінях. Коли ж діти почали скаржитись їй на холод, пенсіонерка звернулась до голови сільради.

Медики констатували переохолодження у найменшого хлопчика, стан старших був більш-менш задовільний. Нині усі троє перебувають у районній лікарні.

Селяни розповідають, що батьки й раніше залишали дітей, але не довше, ніж на добу. У хаті поліція побачила відсутність нормальних умов для проживання дітей. 

Наразі ініційовано клопотання щодо вилучення дітей із родини задля їх безпеки та позбавлення 30-річного батька та 25-річної матері батьківських прав.

Жоден з них ніде не працює, а джерелом прибутку родини, очевидно, є кошти, що виділяються державою на дітей.

Нагадаємо, у Києві жінка залишила двох малих дітей удома на дев'ять днів без догляду. Її 1-річний син загинув, а життя його 2-річної сестрички врятували медики. Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба згодом повідомив подробиці допиту горе-матері у прокуратурі. За словами жінки, вона не думала, що діти можуть померти

Залиште свій коментар

Вибір редакції