Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацкорпус готує відповідь на сутички у Березному Рівненської області

Нацкорпус готує відповідь на сутички у Березному Рівненської області

У Нацкорпусі вимагають відповідальності за публічні образи ветеранів, патріотів та підігрування антиукраїнській риториці своїх очільників.

У вівторок, 23 червня, активісти Hацкорпусу спільно з громадою 156-го одномандатного округу в Березному Рівненської області прийшли поспілкуватися з нардепом Сергієм Литвиненком, який хоче провести вибори на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

"На мирних протестувальників напали близько 100 тітушок під прикриттям поліції. Проукраїнських активістів жорстоко побили і затримали. Серед постраждалих – керівник Рівненського осередку Нацкорпусу Ігор Сухий. Симптоматично, що депутат Литвиненко заручився підтримкою представника пропутінської партії ОПЗЖ Іллі Киви та його наспіх створеної організації тітушок "Патріоти – За життя!". Коментуючи сьогоднішні події в Рівному, сам Кива вчергове облив брудом націоналістичні організації та пообіцяв надати в тому числі і силову підтримку Литвиненку та йому подібним", - ідеться  в заяві Нацкорпусу.

Терміново Поліція почала бити мирних людей! Максимальний репост! Жорстко затримано голову «Haцкopпуcу» Ігоря Сухого!!!

Опубліковано HK Рiвнeнщинa Вівторок, 23 червня 2020 р.

У Нацкорпусі заявили, що готові до нових подібних зустрічей і будуть вимагати відповідальності за публічні образи ветеранів, патріотів та підігрування антиукраїнській риториці своїх очільників.

"Рівне так Рівне. Зустрінемось з ними там, або в будь-якому іншому місті України. Просимо максимального розголосу! Ми не дозволимо дискредитувати українських військових! Такі люди, як Сергій Литвиненко та Ілля Кива не гідні представляти інтереси громади та взагалі бути в парламенті", - заявили в Нацкорпусі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції