Населені пункти біля Калинівки очистили від снарядів - Гройсман

Населені пункти біля Калинівки очистили від снарядів - Гройсман

Фото: Reuters

Прем’єр повідомив, що люди можуть повертатися додому.

Фахівці завершили очистку населених пунктів поблизу військових складів у Вінницькій області, де сталися вибухи, від вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Надважлива новина з Калинівки. О 15:00 завершено очистку від вибухонебезпечних предметів населених пунктів поблизу арсеналу, з яких проводилася евакуація місцевих мешканців", - наголосив він.

За словами Гройсмана, нині люди можуть повертатись до своїх домівок.

Надважлива новина з Калинівки. О 15:00 завершено очистку від вибухонебезпечних предметів населених пунктів поблизу арсеналу, з яких проводилася евакуація місцевих мешканців. Люди можуть повертатись! #Калинівка

Опубликовано Volodymyr Groysman 28 сентября 2017 г.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 з'явилася інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу р. Калинівка. Була проведена евакуація жителів м. Калинівка та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Усього з регіону евакуювали понад 30 тисяч людей.

На Вінниччині люди повертаються до своїх зруйнованих будинків

На Вінниччині люди повертаються до своїх зруйнованих будинків

На складах під Калинівкою до пожежі зберігалися 83 тисяч тон боєприпасів для танків, самохідних мінометів та реактивної артилерії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація