Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найпопулярніші шахрайські схеми на авторинку: як їх уникнути

Покупців часто обманюють з документами та станом автомобіля.

Продати авто за генеральною довіреністю, анулювати цей документ та подати машину в розшук: така найпопулярніша шахрайська схема на автомобільному ринку.

Шахраї вигадують нові афери, а покупці - шукають способи як не потрапити на гачок. "Сніданок з 1+1" розповів про основні способи обману.

Під час продажу через інтернет продавці машин, які були у вжитку, занадто часто вказують, що авто нібито керувала жінка. Таким чином вони хочуть натякнути, що з автомобілем все гаразд в технічному плані. 

Тому найперше перед купівлею нової автівки потрібно взяти товщиномір, аби одразу виявити недоліки та брехню. За дві хвилини - перевірка лакофарбного покриття. Якщо машина перефарбована, то на СТО сенсу вже їхати нема.

Найголовніший спосіб убезпечитись від аферистів лише один - взяти продавця за руку і спершу перевірити авто на СТО, а потім піти до Сервісного центру МВС.

Щоб дізнатись, чи оригінальний кузовний номер у вашого нового авта - звертайтесь до ліцензованих приватних експертів або до державних установ. Наприклад, бюро судових експертиз.

Нагадаємо, в Україні орудують шахраї, які виманюють гроші у людей, повідомляючи їм телефоном, що вони виграли авто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції