НАЗК внесло припис міністру енергетики у справі про корупцію

Дата публікації
Перегляди
1525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НАЗК внесло припис міністру енергетики у справі про корупцію

Фото: УНІАН

Насалик не врегулював кофлікт інтересів в Міненерговугіллі.

Національне агенство з питання запобігання корупції внесло припис міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Справа стосується виконувача обов'язків директора українського науково-дослідного та проектно-розвідувального інституту промислової технології Антона Чередниченка. Про це йдеться на сайті НАЗК.

Чередниченко повідомив Міненерговугілля про наявність потенційного конфлікту інтересів зі спільною роботою з дружиною. Проте Ігор Насалик не зайнявся врегулюванням конфлікту інтересів відповідно до вимог статті 28 Закону України "Про запобігання корупції".

"Національне агентство вимагає вжити заходів врегулювання потенційного конфлікту інтересів у діяльності в.о. директора інституту, провести службове розслідування та вжити заходів щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності", - повідомили на сайті агенства.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис директору Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику. Усе через те, що посадові особи НАБУ не виконали законні вимоги НАЗК.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація