Перейти до змісту
Названі стартапи-переможці, які отримають фінансування від держави

Названі стартапи-переможці, які отримають фінансування від держави

Український фонд стартапів провів тринадцятий Pitch Day.

За підсумками тринадцятого Pitch Day, який провів Український фонд стартапів, визначено трьох переможців, які отримають від держави підтримку у розмірі 50 тисяч доларів.

Про це повідомляє пресслужба Фонду у Facebook.

Переможцями пітчингу стали проєкти на seed-стадії, які набрали 15 балів і більше — Outloud.ai (20,71), Esper Bionics (20) та IGnation (15,29).

Outloud.ai — платформа, яка дозволяє компаніям у сфері гостинності автоматизувати голосові комунікації з клієнтами, використовуючи штучний інтелект.

Esper Bionics — стартап, який розробляє протез руки нового покоління і хмарну платформу як сервіс, що вчить протези звичок користувача, покращуючи управління.

IGnation — вебдодаток для органічного розвитку і монетизації профайлів у соціальних мережах.

Стартапи-переможці отримають кошти після відповідного рішення Наглядової ради фонду.

Всього у пітчингу брали участь 10 проєктів.

До всього, стартап страхування для аграріїв MeteoControl AI став переможцем глядацьких симпатій — у голосуванні в Telegram-каналі USF проєкт отримав найбільшу кількість голосів.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський вручив стартапам грантів на дев'ять мільйонів гривень. Ці кошти отримають вісім компаній. Український фонд стартапів надає фінансування компаніям, які перебувають на ранньому етапі розвитку. 

 

 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин