Нищука викликали для пояснень до НАЗК

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр культури не виконав вимоги агентства.

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило прибути до агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення міністра культури Євгена Нищука та  в.о. голови Фонду державного майна Віталія Трубарова.

Про це у вівторок, 22 січня, повідомляє прес-служба агентства.

Нищук викликаний до НАЗК з підстав невиконання законних вимог Національного агентства, Трубаров - через підстави декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції провело перевірку декларацій кандидатів у президенти, виявивши в них помилки.

ВідеоАктивісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

НАЗК – в книгу рекордів України. Активісти закликають авторів видання занести чиновників агентства в книгу за найтривалішу перевірку декларації. А саме, декларації народного депутата Андрія Павелка. Члени одразу кількох антикорупційних організацій провели мітинг під входом до НАЗК. Вимога проста – дорозслідувати справи про ймовірну корупцію та конфлікт інтересів у роботі голови федерації футболу України, а за сумісництвом народного депутата і голови бюджетного комітету ВР Андрія Павелка. 

Активісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

Залиште свій коментар

Вибір редакції