Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий очільник "Укрзалізниці" Бальчун підписав контракт про роботу

Троє з шести членів правління вже стали до роботи, ще троє стануть після отримання дозволів на роботу.

Сьогодні, 6 червня, був підписаний контракт із новим очільником ПАТ "Укрзалізниці" Войцеком Бальчуном.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Омелян наголосив, що нове керівництво ПАТ "Українська залізниця" має здійснити ефективне реформування українських залізниць та виправдати сподівання, які покладає суспільство на нову команду.

Також міністр представив колективу "УЗ" новий склад правління, до якого увійшли: директор з економіки і фінансів "УЗ" Олександр Бужор; управління соціальним блоком доручено Марчеку Жельку; поляк Ремігіуш Пашкевич відповідатиме за інфраструктурні проекти;  Марек Роберт Залєсний відповідатиме за вантажні перевезення та операційну діяльність. В новому складі Правління також залишився Сергій Михальчук.

Правління очолює громадянин Польщі Войцех Бальчун. Троє з шести членів правління вже стали до роботи, ще троє стануть після отримання дозволів на роботу.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що план роботи нового керівництва "Укрзалізниці" дозволить заощадити близько 7 млрд грн державних витрат на компанію за рік.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, "Укрзалізниця" багато років була годувальницею тих, хто "сидів" на "УЗ". Звідти витікали мільярди десятиліттями. І лише амбітний план нового керівника говорить про те, що ми тільки за перший рік роботи менеджменту заощадимо 7 млрд грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції