Обвинувачений у звірячому вбивстві син регіонала хворий на рак мозку

Обвинувачений у звірячому вбивстві син регіонала хворий на рак мозку

Адвокат Демішкана заявила, що він перебуває на лікуванні, і в нього дуже тяжкий стан здоров'я.

Сина голови Укравтодору Володимира Демішкана, Сергія, знову судитимуть. Так постановив Вищий спеціалізований суд, йдеться в сюжеті ТСН.

Нагадаємо, Демішкана і його друзів звинувачували в тому, що п'ять років тому вони викрали і вбили партнера по бізнесу. Тоді докази здавалися неспростовними. Але суд відпустив головного фігуранта, звинувативши в організації і реалізації злочину його поплічників.

Усі судові процеси над Демішканом були закритими. Останній суд – Баришівський районний – відпустив його, давши три роки умовно. Прокурор ГПУ Сергій Пересунько вважає вирок м'яким.

У справі є прихід із каяттям Сергія Демішкана і навіть намальована ним схема каналу, де топили партнера по бізнесу. Адвокат запевняє, що такі свідчення з обвинувачених вибивали.

Сьогодні Вищий спеціалізований суд був на боці прокуратури. Справу Демішкана постановили переглянути.

2007-го року Сергій Демішкан орендував літак АН-26 в авіакомпанії Василя Кривозуба, щоб здавати його в суборенду і заробляти. І одного дня літак захотілося мати у власність.

Трійця викрала бізнесмена і привезла на дачу до Демішкана. Після марних спроб примусити Кривозуба підписати папери на продаж літака, його вбили і втопили в каналі під Вишгородом, прив'язавши до батареї. Версії були різні. За однією з них, Кривозуб був іще живий, коли йому у воду крикнули: "Передавай привіт Кусто!"

"Докази, які добуті на досудовому слідстві ще в 2007 році, говорять про те, що Кривозуб був живий на момент, коли його скидали з батареєю у воду. Це грозить їм довічним ув'язненням", - заявив представник родини Василя Кривозуба Андрій Мамалига.

Попередні суди визнали, що вбивство було з необережності, а потім трійця просто замітала сліди. Двоє отримали 5 і 7 років. А Демішкана відпустили через хворобу. Адвокат Валерія Сайко заявила, що у нього рак мозку.

"Маю з ним зв'язок тільки по телефону, знаю, що він знаходиться на лікуванні. Тому що в нього дуже тяжкий стан здоров'я", - повідомила Сайко.

Після рішення про новий суд, Сергія Демішкана не заарештували. Син колишнього нардепа, а нині голови "Укравтодору" - лише на підписці про невиїзд.

Відео Новий поворот справи Демішкана

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів