Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеситка відростила волосся завдовжки майже два метри

Жінка каже, що виконала мрію свого дитинства.

Косу, яка сягає підлоги, відростила одеситка Олена Кравченко. ЇЇ волосся не бачило ножиць уже 28 років, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Востаннє стрижку Олені робили в 5 років, але каре до плечей швидко відросло, і відтоді ножиці перукарів лише освіжують кінчики волосся. За 28 років коси виросли майже до двох метрів. "Ніколи не думала, навіть не розглядала варіант, щоби щось змінити. Ось так зростала, і вони зростали зі мною, ставали частиною мене", - каже одеситка.

ВідеоОдеситка відростила волосся, що сягає підлоги

Волосся Олени Кравченко не бачило ножиць 28 років. Дівчина зазвичай носила високу зачіску, тож про її секрет знали лише близькі. А нещодавно виклала фото з розплетеним волоссям у соцмережі, і прокинулась зіркою. Як давати собі раду із таким багатством - у сюжеті.

Одеситка відростила волосся, що сягає підлоги

Чоловік Олени своєю Рапунцель пишається. Коли познайомився з майбутньою дружиною, вона була із зібраним волоссям. "Коли вона розпустила, я тілька "вау" міг сказати. Пишаюся", - зізнається він. Коси завдовжки 183 сантиметри, доглядати за ними не складно. Так переконує Олена, хоча й зізнається, що витрачає на це багато часу. Адже під забороною все, що може зашкодити волоссю: фен, праски для пасм, фарби тощо. Її волосся живе та блискуче тому, що натуральне. "Я намагаюся зберегти їх довжину і живий стан", - каже жінка.

Не стригтись Олену колись переконала мама, і тепер вона – приклад для власних доньок. Дві 6-річні дівчинки-близнючки вже носять коси нижче пояса і мріють, що колись вони виростуть, як у мами.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції