Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєних у Черкасах школярів почали відпускати додому

Ясності у справі досі немає.

Більшість черкаських школярів, отруєних невідомою речовиною, відпустили додому, але зобов’язали наступного дня прийти за результатами контрольних аналізів. Усіх дітей обіцяють остаточно виписати до кінця тижня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Нічого не відомо, тому й беруть уже третю добу", - каже про аналізи мати потерпілого Наталя Бровко. Її сину, 5-класнику Денису, теж дозволили заночувати вдома, але попри бажання якнайшвидше побачити рідних, сил підвестися у школяра немає. "Кров дуже багато раз брали вже – сім, ні, вісім! Ще ж крапельниця", - каде Денис Бровко. До лікарні він разом з іще 53 учнями своєї школи потрапив позавчора – всім стало зле під час ранкової лінійки. Діти один за одним відчували запаморочення та втрачали свідомість. Нині вони вже можуть спілкуватися з правоохоронцями, але ясності у справі про отруєння це не додало. "Може, в слідчих є, в нас немає припущень", - кажуть медики.

У МОЗі повідомили, що в крові та сечі постраждалих нічого шкідливого не виявили. Наразі фахівці досліджують не лише аналізи, а й зразки одягу постраждалих. Поліцейські подробиць розслідування не розкривають, і пояснюють, що поки не буде встановлена отрута, говорити про винних – зарано. "Це вже буде визначати слідчий в рамках провадження", - пояснив речник поліції. Скупі на коментарі й чиновники мерії. Там лише зізнаються, що міркують над ідеєю встановити на усіх шкільних ґанках камери спостереження.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоУ черкаській школі, де напередодні отруїлись діти, оголошено карантин до завершення слідчих дій

Більшість черкаських школярів, які 8-го травня отруїлись невідомою речовиною, відпустили додому. Поки що лише переночувати, а вже завтра зранку лікарі повідомлять результати сьогоднішніх контрольних аналізів. Наразі фахівці досліджують не лише аналізи, а й зразки одягу постраждалих. Поліцейські подробиць розслідування не розкривають.

У черкаській школі, де напередодні отруїлись діти, оголошено карантин до завершення слідчих дій

Залиште свій коментар

Вибір редакції