Перший експрес із Києва на море доїхав за розкладом

Нову дорогу у відпустку проклала "Укрзалізниця", однак пасажири вже розкритикували сервіс.

У вівторок уперше зі столичного залізничного вокзалу до Херсона через Миколаїв вирушив швидкісний потяг. Тривалість його маршруту становить сім годин – це вдвічі швидше, ніж рухаються звичайні потяги в цьому напрямку, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Сьома ранку. Пасажири збираються біля нового і розрекламованого "Укрзалізницею" потягу. Він курсуватиме за маршрутом Київ-Миколаїв-Херсон. "Нічим він так особливо не відрізняється. Сидячий плацкарт. Зайдіть, подивіться", - діляться першими враженнями люди.

Родина Борисових – бабуся, дідусь і внучка повертаються додому у Миколаїв. Розчарування не приховують. "Ще не заходили, але вже розчаровані. Дивлячись тільки на ось ці двері. Видно, що просто рихтовані та пофарбовані. Я не знаю, як буде далі. Поруч із "Хюндаєм" цей потяг не стояв. Так що є над чим працювати. Взагалі в поїздах наших повний жах", - кажуть пасажири.

ВідеоЗ столичного залізничного вокзалу запустили швидкісний потяг до Херсона через Миколаїв

Потяг із категорія "Інтерсіті", тобто він швидкісний і комфортний. З останнього – лише кондиціонери та біотуалети. Студентів із Херсону цим не здивуєш. "Одеський кращий. Не виправдав узагалі сподівань", - кажуть вони.

Новий потяг презентують урочисто. За 20 хвилин до відправлення на платформі з'являється міністр інфраструктури Володимир Омелян та новий глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун з перекладачем. Їх одразу обступають розчаровані пасажири. "Ми не знаємо, як ми доїдемо шість годин до Миколаєва і Херсона. Ми просто вас запрошуємо пройти в цей вагон і подивитися на той жах, у якому збираються везти людей", - кажуть пасажири.

Міністр особисто оглядає новий потяг. Проходить по вагону, тестує новий біотуалет – і ніяковіє. "Я теж трошки невдоволений. Але ми не можемо чекати дива, що ми за ніч матимемо "Інтерсіті" по всій країні. Я приношу свої вибачення. що це не ті комфортні умови, яких би ви хотіли. Але ми будем старатися, щоб ви мали максимальні зручності", - пообіцяв він.

А от Балчун до критики взагалі байдужий. Каже, вибачатися йому поки що немає за що. І просить трохи часу. "Я роблю сою роботу. Не можна очікувати, що фірма, яка не реформувалася багато років, зміниться за декілька тижнів. У Польші ми довели, що ми можемо зробити. Дайте нам нормально попрацювати. Прошу оцінити мою роботу за деякий час", - пояснив керівник "Укрзалізниці".

ВідеоУ Херсоні урочисто з оркестром зустріли перший рейс швидкісного потяга "Інтерсіті"

У Херсон перший рейс швидкісного потяга прибув за розкладом. Зустрічали його з оркестром. Вже коли пасажири дісталися Херсона, пасажири говорили, що подорож їм сподобалась. Передусім через те, що працював кондиціонер і у потязі було чисто. Серед побажань – додати вагон-ресторан. Серед зауважень – те, що місця на квитках не завжди збігаються з їх реальним розташуванням та надто мало місця для багажу.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: